Vaše největší talenty pro Váš úspěch !

Co získáte?

Služba "Vaše největší talenty" v podrobné verzi s prostudováním Vašeho životopisu a Vašich snů, přání a životních cílů, kompletní varianta v rozsahu 5 hodin, pro Vás 1 hodina konzultace, Vám dá odpovědi na všechny Vaše dotazy a pochybnosti týkající se Vašeho správného uplatnění. Vykročíte již správným směrem !

 • Rozbor Vaší osobnosti - typologicky

  Dozvíte se rozbor Vaší osobnosti z pohledu typologie, převažující vlastnosti, zaměření povahy atp.
 • Rozbor Vašich slabých a silných stránek

  Pro Váš úspěch je nutné znát nejen Vaše silné stránky, ale i Vaše slabá místa, abyste mohli začít co nejdříve s odstraňováním slabých míst, nebo s alespoň s jejich eliminováním......
 • Vaše obory práce a zaměstnání - Dům práce a zaměstnání

  Vyjmenuji Vám všechny oblasti, ve kterých byste mohli pracovat, a s jakým potenciálem
 • Vaše oblasti úspěchu - Vaši kariéru - Dům kariéry a úspěchu

  Vyjmenuji Vám všechny oblasti, ve kterých byste mohli uspět, být úspěšní ve své kariéře a s jakým potenciálem
 • Vaše finance - Dům financí

  Objasním Vám z jakých oblastí - profesí byste mohli mít finanční příjmy, jejich snadné "toky",ale i problémy, které Vám s financemi hrozí. Zmíním se o o penězích druhých lidí /peníze druhých: půjčky, hypotéky, svěřené peníze, dědictví, výdělečné schopnosti a příjmy od druhých lidí/ jaký máte potenciál v této oblasti, a jak se Vám tyto domy financí navzájem doplňují.
 • Vaše kreativita - druhy podnikání

  Rozeberu Vám Vaši tvořivost, v jaké oblasti je největší
 • Vaše možné profese ve kterých vyniknete

  Popíši Vám různé druhy profesí, ve kterých můžete vyniknout. Současně Vám popíši profese, na které máte vzdělání či příbuzné vzdělání, ale najdu i profese, které jsou pro Vás zcela nové, ale po kterých většinou mí klienti kdysi toužili, ale už na ně zapomněli. Často mi moji klienti v nadšení řeknou: "Jak to víte? Toto jsem si vždy přála dělat, ale neodvážila jsem se, nebo mi to rodiče rozmluvili...." Je až neskutečné, jak se necháme ovlivnit při výběru profese rodiči, přáteli a dalšími vlivy...
 • Vytištěný Radix - mapa planet při Vašem narození

  Obdržíte svůj Horoskop - Radix s jednoduchými vysvětlivkami
 • CD s audiozáznamem Vaší profesní konzultace

  Celý rozbor Vašich profesí, viz odrážky výše, Vám nahraji na diktafon a vypálím na CD ve tvrdém obalu.

Reference

Přidat řádek Dobrý den, ráda bych doporučila Kateřinu Schlosserovou jako vynikající astroložku. Vypracovala mi Osobní a Roční horoskop s výhledem na změny v kariéře. Předpověděla mi, že na přelomu roku dostanu nabídku na novou práci. Horoskop byl vypracován v květnu a do konce roku bylo daleko 🙂 V polovině prosince můj pracovní úvazek skončil a já jsem neměla novou nabídku a ani jsem zatím nezačala práci shánět, protože jsem si chtěla udělat delší dovolenou. 30.12. mne překvapil telefonát od firmy, která se o mě dozvěděla a nabídla mi práci. V ten moment jsem si vzpomněla na horoskop a na to, že jsem si ani v nejmenším nemyslela, že by mi na přelomu roku někdo nabízel novou práci. A stalo se a dokonce velmi přesně. V nové práci jsem spokojená, často nakouknu do svého horoskopu a tzv. se nechám vést nápovědou. Osvědčilo se mi to už nejednou a proto to mohu doporučit i ostatním. Kateřina je skvělý člověk a vynikající astroložka. Ing. Magda Janoštíková Ing. Magda Janoštíková Specialista kvality

Ing. Magda Janoštíková

Dobrý den, astroložku paní Kateřinu Schlosserovou mohu jenom doporučit. Zpracovala mi podrobný horoskop talentů a volby povolání, kterým jsem byla opravdu nadšená. Rozebrala se mnou všechny možnosti uplatnění, které mě jen napadly, moje talenty a dispozice, které jsem do té doby přehlížela. Probraly jsme všechny oblasti horoskopu a i moje přání. Paní Schlosserová má milý přístup a je poznat, že má hluboké znalosti astrologie. Byla to výborná investice pro celý další život. Ještě jednou děkuji. Petra K.

Petra Kubíčková

Chtěla bych Vám poděkovat za Vaše astrologické služby, které byly rychlé a podle mého soudu i kvalitní. Vaše vysvětlení všech aspektů je pro mě velmi srozumitelně a i lidsky chápavě a povzbudivě. Žádné „strašení“, jen upozornění na možnosti problémů a spíše zdůraznění všech pozitiv a kladů, kterým by se měl člověk rozhodně víc věnovat rozvíjet je. Jednoduše řečeno, čekala jsem od toho hodně, ale nakonec to byla bomba a měla jsem pocit, že jste s námi musela bydlet, jak nás znáte. . . Ještě jednou moc děkuji a budu se snažit řídit Vašimi dobrými radami. S pozdravem Jitka S.

Jitka S.

Jako dárek. při objednáni služby "Vaše největší talenty" podrobnou verzí i s prostudováním Vašeho životopisu do 15. října do 23:59, získáte Dárkovy poukaz v hodnotě 2000 korun na jakékoliv fotografování nebo na jakoukoliv Proměnu dle Vašeho výběru.

První vzhled můžeme zrealizovat jako Vaše pracovní nebo-li byznys foto třeba k životopisu či na Vaše www. stránky, a druhý vzhled můžeme vytvořit Vaši uměleckou fotografii. Ukázky fotografií a proměn si můžete prohlédnout kliknutím na tlačítko Dárek pro Vás v hodnotě 2 000 korun.